Каталог

Включено фільтри:
  Наявність:
   Стан

    лідери продажів

    Нема лідерів наразі

    Живопліт за типом 

    Живопліт за типом
    • Листяний живопліт
     Листяний живопліт

     Огорожа досить невибаглива і недорога, а значить, і висаджувати її можна в будь-яких місцях. Така огорожа змінює колір залежно від пори року, тому й ландшафт буде набувати у кожному сезоні новий вигляд. Взимку листя на деревах немає, але це є своєрідним плюсом Листопадного живоплоту, так як він добре пропускає перші сонячні промені і сніг починає танути швидше.

     Деякі листопадні рослини мають дуже гарну кору, що в поєднанні з білим снігом справляє незабутнє враження (наприклад, дерен зі своїми червоними пагонами). До одного з недоліків Листопадного живоплоту можна віднести обсипання листя, прибирання якого займає чимало часу. Так як рослини швидко ростуть, то рано чи пізно низ листяного живоплоту оголиться, і, щоб виправити цей недолік, доведеться виконати оновлюючу обрізку або висадити на передньому фоні більш низькі рослини, що теж потребуватиме певних зусиль.

     Для створення листопадних живоплотів використовують барбарис, бук, граб, кизильник, глід, бирючину звичайну, японську айву, золотисту смородину, лавровишню, дерен білий.

    • Вічнозелений живопліт
     Вічнозелений живопліт

     Це саме про такого типу живоплоти кажуть - «Взимку і влітку - одного кольору», а значить і осіннє прибирання листя в даному випадку відміняється. У таких живоплотів дуже хороша щільність, вони надійніше інших захистять сад і його господарів від негативних факторів зовнішнього середовища. Недоліки вічнозеленого живоплоту полягають у відносно високій вартості рослин, дуже повільному зростанні та чутливості до весняного сонця - огорожу потрібно обов'язково прикривати навесні, інакше вона може отримати опіки. Крім того, жива огорожа з хвойних порід рослин вимагає постійного догляду - видалення сухих гілок, стрижки і формування.

     Для вічнозеленого живоплоту чудово підійдуть такі рослини, як кипарисовик, самшит, ялівець, тис, туя, ялина (колюча, звичайна, канадська).

    • Ліани
     Ліани

     (зелена ширма) - огорожа з витких рослин (ліан), які здатні створювати зелену суцільну масу і хорошу щільну тінь. Цей вид живоплоту є незамінним рішенням, коли господар ніяк не може визначитися, що йому вибрати: паркан або живопліт? У цьому випадку їх можна сміливо об'єднати. Кучерява жива огорожа чудово поглинає пил і шум, вона надзвичайно гарна, але, на жаль, абсолютно не вміє підніматися нагору самостійно, їй потрібна опора у вигляді сітки або решітки. У ландшафтному дизайні кучерява жива огорожа може виконувати не тільки функцію паркану, вона прекрасно прикрасить альтанку або навіс в саду, ожвавить стіни будинку, зробивши їх одним цілим з ландшафтом саду.

     Для створення кучерявою живоплоту використовують хміль, деревну ліану, дикий виноград, актинідію коломікту, гортензію, клематиси.

    • Укріплення схилів
     Укріплення схилів
    • Бордюри
     Бордюри

    Нема товарів в категорії

    Порівняти 0