лідери продажів

Нема лідерів наразі

Листяний живопліт 

Листяний живопліт

Огорожа досить невибаглива і недорога, а значить, і висаджувати її можна в будь-яких місцях. Така огорожа змінює колір залежно від пори року, тому й ландшафт буде набувати у кожному сезоні новий вигляд. Взимку листя на деревах немає, але це є своєрідним плюсом Листопадного живоплоту, так як він добре пропускає перші сонячні промені і сніг починає танути швидше.

Деякі листопадні рослини мають дуже гарну кору, що в поєднанні з білим снігом справляє незабутнє враження (наприклад, дерен зі своїми червоними пагонами). До одного з недоліків Листопадного живоплоту можна віднести обсипання листя, прибирання якого займає чимало часу. Так як рослини швидко ростуть, то рано чи пізно низ листяного живоплоту оголиться, і, щоб виправити цей недолік, доведеться виконати оновлюючу обрізку або висадити на передньому фоні більш низькі рослини, що теж потребуватиме певних зусиль.

Для створення листопадних живоплотів використовують барбарис, бук, граб, кизильник, глід, бирючину звичайну, японську айву, золотисту смородину, лавровишню, дерен білий.

Нема товарів в категорії

Порівняти 0